Kiti straipsniai

Pirmas susitikimas

10/06/2023

Šimts buldogų susirinko,

Net žalia pievelė linko.

Pakalbėje, pasitarę

susitikimą jie padarė

Na, su eilėm man ne kas, bet gal pavyks papasakoti apie pirmąjį „Triumfo arkos” veislyno vaikų ir jų mamų bei tėčių susitikimą 🙂
Mintis susitikti kilo jau pernai Mintautės ir Tomo porai. Jie visus mielai kvietė į savo sodybą Rokiškyje. Gal buvo nedrąsu, gal nepavyko išsirinkti savaitgalio, bet vasara prabėgo be susitikimo. Šiemet šiuo reikalu buvo užsiimta rimčiau ir gražų gegužės savaitgalį, visi kas galėjo skubėjo į Rokiškį. Susitikimo vieta pasirinkome gražųjį Rokiškio dvaro parką.

Skaityti daugiau/Read more »

Vaiguvos ruduo 2015

19/10/2015

Apie viską nuo pradžių. Maždaug prieš savaitę laiko, Facebook‘e užmačiau renginį „Vaiguvos ruduo 2015“. Tai 100 m bėgimo greičiui šunų varžybos ir man kilo idėja sudalyvauti su broliais bei jų mama. Turbūt norite paklausti ar tikėjausi laimėti? Tikrai ne, bet tikėjausi gero laiko tarp šunų ir žmonių. Tikėjausi, kad tai bus visiškai kitaip nei parodose, kad nebus pavydo, ieškojimo konkurentuose trūkumų (nematant privalumų) ir pan. Taip ir buvo!!!

Skaityti daugiau/Read more »

Vakarai su mažais prancūzų buldogiukais

06/03/2014

Na, nusprendžiau, jog reikia pasidalinti įspūdžiais apie savo eilinius vakarus kartu su šuniukais 😀 Turiu pasakyti, kad vakarais apie 19 val. šuniukams įsijungia kažkoks nerealus energijos užtaisas ir tai tęsiasi maždaug iki 20.30 val. Kaip tik neseniai, buldogytės nurimo, tad prisėdau ir bandysiu vieną vakarą aprašyti. Norėčiau mokėti piešti – komiksus pieščiau, tada būtų vaizdžiau, nes jau pamiršau kaip rašyti rašinėlius, kaip nuosekliai dėstyti mintis. Ir suvaidinti tai galėčiau, deja, lieka tik spaudalioti klaviatūros klavišus.

Skaityti daugiau/Read more »

Nuo Raudondvario iki Raudonės

02/10/2011

Kol geras oras pakeliauti – ne per karšta, nelyja ir nėra itin šalta – išsiruošėme aplankyti kelis netolimus dvarus. (Oro sąlygos svarbios todėl, kad aš mėgstu visur pasiimti šunis.) Na, juk reikia susipažinti ir su savo gimtu kraštu, tuo labiau, kad tikrai yra vietų vertų dėmesio 🙂

Skaityti daugiau/Read more »

Paskutinė diena (2009-07-18)

18/07/2009

Sparčiai temsta (lietaus debesys puola), žaibuoja aplink, o man net nesinori rašyti. Atrodo, kad jei neaprašysiu paskutinės dienos, tai ji ir nesibaigs. Deja… Kyla vėjas, rodosi teks į kambarį kraustytis.

Skaityti daugiau/Read more »

Morskie Oko arba Palanga Lenkijoje (2009-07-17)

17/07/2009

Kol Egis turškiasi duše iš pačio ryto pripuoliau prie savo užrašų. Šiandien vėl labai graži ir šilta diena, o mes pavėlamome atsikelti, tad į Rysy nebelipsime, nes papraščiausiai nespėsime užlipti. Tad važiuojame į Lenkijos pusę ir eisime iki Morskie Oko ežeriuko iš kitos kalno pusės. Iš pasakojimų žinome, kad eisime maždaug 9 kilometrus į vieną pusę, daugiausia asfaltuotu takeliu. Labai norėčiau pasiimti Brendį, bet ten šunims draudžiama (pernai sužinojome).

Skaityti daugiau/Read more »

Pasivaikščiojimas debesyse (2009-07-16)

16/07/2009

Gal ir kvailokas pavadinimas, bet iš kelių atėjusių į galvą, man šis pasirdodė tinkamiausias. Dar viena mintis buvo apie orą. Vis gi, koks keistas padaras yra žmogus – jam vis blogas oras. Vakar buvo per karšta, šiandien debesuota ir vis tiek negerai, mat kalnų viršūnės debesyse, o mes per mažai apsirengėme. Gerai meteorologė dr. A.Galvonaitė sako, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Taip, šiandienai tai tiktų, o ką rengtis per karščius? Eisi nuogas – nusvilsi, apsirengsi – sukaisi. Na, užteks apie orą, grįžtu prie nuotykių.

Skaityti daugiau/Read more »

Karštis (2009-07-15)

15/07/2009

Šiandienos pasakojimą reikia pradėti nuo vakar dienos. Pasirodo vakar nusvilau kaip… net nežinau kaip kas, bet baisiai. Įsivaizduokit, kad esu su tamsiai raudonomis pirštinėmis iki pečių ir kojinėmis iki kelių. SKAUDA. Naktis buvo nelengva, ryte pasirodė, kad jaučiu visus raumenis ir sąnarius, bet dienos suplanuotos, likti namie negalima.

Skaityti daugiau/Read more »

Bystrie Sedlo 2314 m (2009-07-14)

14/07/2009

Prisiminę pernai metų nesėkmę, kai pritrūkom jėgų perkopti šį balną (sedlo – balnas), šiemet į kalną Koprovsky Štit lipome iš kitos pusės, dalį užsikėlę keltuvu.

Skaityti daugiau/Read more »

Išvykimas (2009-07-12/13)

13/07/2009

Dalyviai: aš, mano diedas Egis ir prancūzų buldogas Brendis

Skaityti daugiau/Read more »